Zabiegi dostępne w gabinetach kosmetycznych

31 Views Comment Off

Gabinety kosmetyczne to miejsca w których panuje ciągły ruch. Rzadko zdarza się, że zostaniemy obsłużeni od razu. Najczęściej należy zadzwonić wcześniej i zapisać się na konkretny termin. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu każdy z nas, a zwłaszcza kobiety chcą pięknie wyglądać. Większość z nich jest w stanie wydać ostatnie pieniądze aby poprawić wygląd brwi, pomalować paznokcie, czy skorzystać z solarium. Nowoczesny gabinet kosmetyczny to miejsce gdzie technologia styka się z tradycją. Tutaj nowatorskie rozwiązania koloryzacji włosów, malowania paznokci są najczęściej osiągane dzięki urządzeniom najwyższej klasy.

Obecnie większość miejsc gdzie świadczone są usługi kosmetyczne, posiada również solaria, urządzenia do termoplastyki, wanny z hydromasażem. Większość dzisiejszych salonów kosmetycznych to małe SPA, oczywiście bez basenów czy pięciogwiazdkowych hoteli ale to nadal miejsca wypoczynku i relaksu, w których wszelkim zabiegom towarzyszy atmosfera relaksu i odpoczynku. Oprócz typowych zabiegów gabinety kosmetyczne poszerzają swoją ofertę o zabiegi wykonane metodami laserowymi – korekty, usuwanie pieprzyków i znamion, regeneracja miejsc po oparzeniach. Każdy ceniony zakład kosmetyczny w swojej ofercie ma zabiegi dla ciała takie jak body health, opalanie natryskowe, pedicure i inne. Oczywiście zabiegi dla ciała to nie wszystko.

Większość salonów kosmetycznych to również fryzjernie, a coraz częściej po prostu farmy urody. Wspomniał nam o tym Mariusz Braczyk – marketing menager jednego z łódzkich gabinetów kosmetycznych „Farma urody”. Jak mówi klientkami kompleksowych salonów kosmetycznych są osoby zamożne, dbające o urodę. Dzięki skupieniu wszystkich usług w jednym miejscu osiągnęliśmy efekt zamierzony, klientki przyjeżdżają do nas aby wypocząć, poddać się zabiegom kosmetycznym jak i relaksacyjnym i całkowicie odmienić swój wizerunek. Pomagają w tym fryzjerzy styliści oraz kosmetyczki – jedne z najlepszych w regionie.

Łódzki gabinet kosmetyczny o którym wspominał Barczyk otrzymał wyróżnienie w konkursie na najlepszy projekt w branży kosmetycznej roku 2009 – za rozwój firmy od zwykłego salonu kosmetycznego po ogromne SPA zatrudniające ponad dwudziestu specjalistów. Regionalne salony i gabinety kosmetyczne także oferują usługi pielęgnacji ciała, kosmetyki leczniczej czy też medycyny estetycznej. Jednakże tylko niewiele Łódzkich salonów kosmetycznych jest w stanie zaoferować tak profesjonalne zabiegi jak: mezoterapia, pilingi lecznicze czy korekcja ust.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Wygląd

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: