Moda męska coraz bardziej kobieca

47 Views Comment Off

Początek roku moze mobilizowac niektóre osoby do dokonania pewnych zmian w swoim zyciu. Nowe ubrania, uczesanie, makijaz – to tylko nieliczne przyklady. Wielu chce wyglądac po prostu modnie.

Jeżeli przyjrzeć się propozycjom fryzjerów, moda w kwestii uczesania nie powinna nas zbytnio zaskoczyć. Zarówno paniom, jak i panom, poleca się asymetryczne cięcia. Modne są oczywiście zaczesane na bok grzywki, i tutaj podobną fryzurę mogą wybrać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W ogóle od kilku ostatnich lat – moda damska oraz męska mają pewne wspólne mianowniki. Rozpowszechniły ją zagraniczne aktorki, pokazujące się w spodniach jeansowych swoich mężów. Także flanelowe koszule w kratkę na dobre przyjęły się w modzie damskiej, a przecież początkowo powstały z myślą o mężczyznach.

A co panowie zawdzięczają paniom?

Najbardziej charakterystyczne są na pewno wspomniane już wcześniej fryzury. Nie mówimy tutaj o długich, kręconych włosach. Panowie coraz chętniej decydują się na inne modne fryzury – dłuższe, zaczesane na bok włosy z grzywką, nieraz wygładzane prostownicą. Ponadto spore grono panów farbuje swoje włosy, co kiedyś było nie do pomyślenia. Nikogo też nie dziwi, że zadbany mężczyzna używa bezbarwnej pomadki na spierzchnięte usta, czy kremuje dłonie. W kwestii makijażu pozostaje jeszcze pewne pole do popisu, bowiem pomalowanych panów widujemy najcześciej na koncertach rockowych. Ale i tutaj możemy tylko czekać na zmiany nawyków, które pewnie kiedyś dotrą i do nas. Co do malowania paznokci sprawa wygląda podobnie; jednak, kto wie – być może odważne zdobienie paznokci będzie kiedyś towarzyszyło również panom?

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Ubrania

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: