Młodsza twarz w kwadrans

66 Views Comment Off

Młodsza twarz w kwadrans

Dla szybkiej poprawy wyglądu cery. Maseczka rozjaśnia, zmniejsza widoczne zmarszczki, odżywia zewnętrzne warstwy skóry, dzięki czemu twarz wygląda świeżo. Widocznym efektem działania maseczki drożdżowej jest odmłodzenie naszego wyglądu. Osoby z siedzącym trybem pracy , narażone na stres oraz osoby które są mało aktywne fizycznie z pewnością zauważają, że z upływem tygodnia pracy ich cera zaczyna wyglądać na bardziej zmęczoną i zwiędniętą. Ta maseczka jest dla nich ratunkiem. Ponieważ nie zawsze można uprawiać sport, zmienić prace na mniej stresującą lub na taką gdzie nie trzeba siedzieć całego dnia za biurkiem. Poprawa wyglądu, po zastosowaniu maseczki, dodaje mam pewności siebie i czujemy się komfortowo, co z kolei sprawia, że jesteśmy bardziej odporni na stres. Więc jeśli zauważysz szarzejące zmęczenie na twarzy, a jednocześnie nie masz akurat czasu na sport, poratuj się maseczką z drożdży, która odmłodzi i odświeży cerę. Dla osób z niedoskonałościami skóry, rankami przy ustach (tj. zajadami), trądzikiem, wypryskami jest ona zbawienna w skutkach. Zawarte w drożdżach substancje regenerują i przyspieszają gojenie miejsc zmienionych zapalnie oraz zapobiegają tworzeniu się nowych niepożądanych wyprysków i zajadów.

Maseczka jest prosta w przygotowaniu i bardzo tania (opakowanie drożdży kosztuje około 1 zł). Stosowanie jej w domu nie koliduje z innymi czynnościami (ja biorę kąpiel, ewentualnie przygotowuję kolacje w tym czasie. Maseczka nie spływa z buzi tylko zastyga tworząc skorupkę). Po jednym zastosowaniu, niedoskonałości skóry nie znikają od razu, ale robi się ona przyjemna w dotyku i wygląda na świeższą.

Do uzyskania widocznej poprawy przy trądziku, wypryskami itp. należy maseczkę stosować częściej (2 razy w tygodniu), można też odrobinę maseczki aplikować w miejsce zmienione zapalnie aby przyspieszyć proces gojenia. Osobiście zaczęłam jej stosowania po szeregu różnych eksperymentów z kosmetykami i suplementami diety, które miały mi dostarczyć witaminy z grupy B, oraz zapobiec tworzeniu się trądziku i zajadów. Niestety zamiast oczekiwanej poprawy zauważyłam, że przybywa mi problemów z moją skórą i nadwagą. Większość stosowanych „preparatów” na poprawę urody działała w dwójnasób z jednej strony zaleczała stany zapalne , ale z drugiej niszczyła naturalną barierę ochronną skóry.

Szukając pomocy, zaczęłam stosować produkty pochodzenia naturalnego. Takie które sama mogłam zrobić i byłam pewna co do składników jakie się tam znajdują. Organizm z produktami pochodzenia naturalnego doskonale sam sobie poradzi bo jest „zaprogramowany” na to żeby współdziałać ze znajomymi mu związkami. To według mnie jest największym plusem tej maseczki (jaki i innych naturalnych kosmetyków), dlatego zachęcam do jej spróbowania. Oczywiście samo robienie jej w domu może być dobrą zabawą i pomoże to do zorganizowania sobie czasu na domowe spa.

SKŁAD:

– 50g drożdży, 25 ml letniej wody lub ciepłego mleka (nie więcej niż 33 stopnie C) rozmieszać wszystko razem a uzyskania jednolitej konsystencji.

Nałożyć na umytą skórę i odczekać 15 minut.

Aby nie marnować czasu najlepiej zrobić maseczkę podczas kąpieli lub malowania paznokci.

* Drożdże – najistotniejsze dla poprawienia wyglądu naszej skóry są zawarte w drożdżach witaminy B2 i B12. Dzięki witaminom z tej grupy pozbywamy się wszelkich niedoskonałości ( wypryski, zajady, niejednolity kolor). Selen którego drożdże posiadają w dużej ilości jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. Selen chroni nasze DNA skóry przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV, oraz naprawia zniszczenia jakie spowodowało. Naturalne drożdże zawierają bezcenne dla cery składniki, takie jak aminokwasy, substancje mineralne i witaminy, które nie tylko odżywiają skórę, ale i poprawiają krążenie, przez co jest ona lepiej dotleniona i oczyszczona z toksyn.

Najlepsze efekty poprawy wyglądu skóry, otrzymamy poprzez spożywanie drożdży (witamin i minerałów), jednocześnie maseczka działa dobrze i efekty są widoczne od razu. Wrażenie młodszej twarzy już w kwadrans.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Ubrania

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: