Męska droga do sukcesu

21 Views Comment Off

Wielu znanych i podziwianych na całym świecie projektantów na początku swojej kariery w specyficznym świecie mody nie wierzyło do końca w swój sukces. Wielu z nich bardzo szybko zakończyło karierę, ponieważ zostali przytłoczeni ogromną konkurencją lub nie sprawdzili się jako wizjonerzy nowych możliwości w tematyce odzieży.

Niewielu z nich udało się wybić ponad innych, ale za to tym, którym się udało nie może zagrozić już nic. Tak właśnie było w przypadku Tommiego Hilfigera, który zaczynał od sprowadzania modnych w latach 70 – tych jeansów „dzwonów”.

Pierwszym sklepem, który otworzył Hilfiger, było tak zwane „miejsce dla ludzi’, które mimo tego, że cieszyło się dużą popularnością z czasem w związku ze zmianami, które działy się na rynku odzieżowym zostało zamknięte. Kiedy Toomy przeniósł się do Nowego Jorku jego marzenie o tym, aby zostać projektantem powoli zaczynały się spełniać. Nie każdy wie, że wielu znanych już wtedy projektantów proponowało Hilfigerowi pracę, ale on konsekwentnie odrzucał takie propozycje, mimo tego, że miał problemu z utrzymaniem równowagi finansowej. Decyzje te jednak z czasem okazały się doskonałe. Tommy Hilfiger stał się marką, która jest rozpoznawana i sprzedawana na całym świece.

Obecnie w dobie komputeryzacji każdy przedsiębiorca musi wiedzieć jak ważna jest sieć dla promocji swoich produktów. Szybko więc powstał Tommy Hilfiger sklep internetowy, tak aby odzież sygnowana nazwiskiem Hilfiger trafiła do jak najbardziej szerokiego grona odbiorców. Tommy Hilfiger zarabia rocznie około 15 miliardów dolarów, sprzedając zaprojektowane przez siebie ubrania oraz perfumy, a jego marka znana jest na całym świecie. Mimo tego, że jego ubrania trafiają również do sklepów sieciowych to nadal uznawany jest za jednego z najbardziej kreatywnych i pomysłowych projektantów Nowego Jorku.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Ubrania

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: