Jak bawić się modą?

198 Views 1 Comment

rp_moda50.jpgModa mówi nam o tym, że powinniśmy się bawić swoimi strojami. Nie musimy przecież zawsze wyglądać doskonale. Już samo układanie stylizacji może być bardzo przyjemne. Jak więc bawić się modą?

Po pierwsze, skończmy z przekonaniem, że zawsze musimy wyglądać perfekcyjnie. Przez to niczego byśmy nigdy nie odkryli. Wyjdźmy więc poza granicę swojego komfortu. Jeśli dotąd zakładaliśmy wyłącznie eleganckie, klasyczne, ciemne ubrania, tym razem włóżmy na siebie kolorową marynarkę z nietypowym wzorem. Postarajmy się również łączyć ze sobą pozornie niepasujące do siebie style. Obecnie moda pozwala nam przecież na wszystko i powinniśmy to wykorzystać. Spróbujmy więc dobrać do zwykłych dżinsów szpilki na wyższym obcasie i elegancką marynarkę. Łączmy dresy z klasycznymi bluzkami. Być może tym sposobem odkryjemy zupełnie nowy trend, który na stałe wejdzie do mody.

Wbrew pozorom naprawdę nie warto stale podążać za modą i starać się perfekcyjnie wyglądać. Tylko poprzez zabawę odkryjemy bowiem swój styl.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Wygląd

About the author

1 Comment

  1. biżuteria briju

    Bardzo ciekawe artykuły na tej witrynie!

Comments are closed.

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: