Zmiany w grze The Sims

1 View Comment Off
Zmiany w grze The Sims
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Każdy z nas ma swoje ulubione gry, takie, w które gra bardzo chętnie, niezależnie od pory dnia, nastroju, czy poziomu zmęczenia. Jedną z gier, które mają niesamowicie wielu miłośników na całym świecie, jest produkcja „The Sims”.

Gra doczekała się już wielu odsłon. Powstały cztery części, każda z nich posiada kilka dodatków, z którymi zabawa jest jeszcze lepsza.
Widać, jak na przełomie lat, podczas których wydawane były kolejne odsłony, produkcja się zmieniła. Wygląd bohaterów, którymi możemy grać uległ niesamowitej modyfikacji. Kiedy patrzy się na Simów w pierwszej, a nawet drugiej części, widać różnicę.
Z kolejnymi odsłonami przybywały też kolejne miasta, w których gracz mógł lokować swoich bohaterów i cieszyć się znakomitą zabawą.
Każdy fan ma ulubioną część gry. Mimo, że jest ona cały czas urozmaicana, oferuje coraz więcej twarzy, cech, ubrań, dodatków i tego typu rzeczy, to i tak jedni najbardziej lubić będą, zgodnie z oczekiwaniami twórców, najnowszą odsłonę, a inni te wcześniejsze. Jak wszystko na świecie, jest to kwestią gustu.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: