Zalety pamięci FLASH

2 Views Comment Off

Posiadacze aparatów cyfrowych, tabletów i innych urządzeń mobilnych bez wątpienia wiedzą, że ich urządzenia mają ograniczoną pojemność. Możliwe jest jednak skuteczne jej zwiększenie poprzez zakupienie dodatkowej pamięci FLASH ? najczęściej w postaci kart pamięci, które są coraz mniejsze i oferują coraz więcej dodatkowych gigabajtów przestrzeni pamięciowej.
Główne zalety takiej pamięci FLASH to jej niska cena ? z powodzeniem nabyć można ją od ręki w wielu sklepach i hurtowniach sprzętu elektronicznego, tanio nabyć można je także przez Internet. Pozwalają na bardzo szybki ? niemal natychmiastowy ? zapis i kasowanie danych.
Nieco inne parametry i funkcje spełniać muszą naturalnie pamięci FLASH występujące w komputerach czy układach sterowania i automatyce przemysłowej. Tutaj liczy się niezawodność i takie pamięci powinny przede wszystkim działać w najróżniejszych zakresach temperatur, niekiedy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jest to nowsza technologicznie i młodsza wiekowo alternatywa dla pamięci EEPROM.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Blog

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: