Tampony na noc

138 Views Comment Off

tampony-na-noc-3Tampon najlepiej nas zabezpieczy

Dlaczego to właśnie podpaska, jest najczęściej używana podczas menstruacji? Dlaczego wybieramy różne podpaski, by odpowiednio zabezpieczyć się w nocy, a dopiero w ostateczności sięgamy po tampony?
Z tamponami związanych jest wiele mitów, że sprzyjają infekcjom intymnym, stwarzają dogodne środowisko dla rozwoju bakterii, że może część tamponu pozostać wewnątrz pochwy, że często trzeba korzystać z pomocy ginekologa.
Tych niesamowitych historii na temat tamponów jest bardzo wiele i to głównie one odstraszają kobiety od korzystania z tamponów. Popularny jest pogląd, że najlepiej z tamponów korzystać jest w dzień a w nocy powinniśmy skorzystać z podpaski. Jednak to właśnie noc jest tym szczególnie trudnym czasem w okresie menstruacji, nocą nie kontrolujemy swoich ruchów, używamy podpasek, które nie zawsze dobrze nas zabezpieczają i po nocy spotykają nas różne przykre niespodzianki.
Tampony na noc zostały specjalnie wyprodukowane, by chronić kobiety w nocy, by dać im stuprocentową gwarancję pełnej ochrony, że przespane noce będą czyste.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Styl

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: