Szybki porost włosów

327 Views Comment Off

Szybki porost wlosow (9)Wiele kobiet marzy o bujnej fryzurze. Jeśli chcesz aby włosy rosły szybciej, odstąp od rutyny w pielęgnacji włosów. Szybki porost włosów uzależniony jest od zdrowej diety. Dieta bogata w białka i niezbędne witaminy oraz minerały jest niezbędnym warunkiem zdrowego wzrostu włosów. Należy dostarczać organizmowi produkty bogate w witaminy A, B, C i E, żelazo, cynk, miedź, magnez, selen. Należy pić świeże soki owocowe i warzywne, z pomarańczy, grejpfruta, marchwi, buraków i sałaty.
Ryby, siemię lniane, orzechy, fasola, dynia, oliwa z oliwek i inne produkty bogate w kwasy tłuszczowe omega-3 są również dobre dla wzrostu włosów, ponieważ 3% włosa składa się właśnie z kwasów tłuszczowych omega-3.
Zbawienny wpływ na szybki porost włosów ma również olej rycynowy. Jest on bogaty w witaminę E i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, zwłaszcza kwasy tłuszczowe omega-9, dlatego olej rycynowy stymuluje naturalny wzrost włosów.
Ponieważ olej rycynowy jest dość lepki można mieszać go z taką samą ilością oleju kokosowego, z oliwek lub olejem migdałowym. Taką mieszkanką należy masować skórę głowy.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Kosmetyki

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: