Sposób na płaski brzuch

5 Views Comment Off

Dla wielu z nas gruby brzuch to prawdziwy dyskomfort. Na szczęście istnieją łatwe sposoby, by wyzbyć się takiego problemu, stosując się metody mały wysiłek, szybki efekt. Odpowiednie ćwiczenia na płaski brzuch wzmocnią mięśnie brzuszka a wymiana diety sprawi, że po niechcianym zaokrągleniu pozostaną tylko wspomnienia. Dzięki właściwym metodą schudniesz i wzmocnisz mięśnie, będziesz mieć płaski brzuch. Każde ćwiczenie tj. jazda na rowerze, pływanie, taniec wpłyną dobrze na kształt brzucha. Wyjątkowo skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch to brzuszki i skosy które możesz robić też w pracy na krześle obracanym.

Kiedy tylko masz chęć na słodycze, wybieraj owoce. Jabłko zawiera dużo witaminy C, właściwie jeden owoc zaspokaja jedno dniowe zapotrzebowanie ciała. Gruszki maja mało kalorii, za to wiele witamin i minerałów, które mają wpływ na przemianę materii. Sól wiąże wodę w organizmie. Dlatego podczas gotowania, dodawaj do dania zamiast soli zioła np. szczypiorek. W przypadku kobiet tłuszcz najczęściej odkłada się na pośladkach i brzuchu. Aby uniknąć tyciu, należy minimalizować spożycie tłuszczy. Zamiast kiełbasy, jedz szynkę drobiową, tłuste sery zastąp mniej tłustych twarożkiem.

Kosmetyki do pielęgnacji brzucha zawierają środki ujędrniające skórę i przyspieszające spalanie tłuszczu np. wyciąg z zielonej herbaty i algi. Smaruj to rano i w nocy. A ponieważ nie mniej ważny od tych specyfików jest masaż, wcierając w skórę krem, wmasowuj to kolistymi ruchami. Na zakończenie oszczypuj ciało palcami. Dzięki temu brzuszek znacznie szybciej stanie się płaski. Pierwszych rezultatów możesz się spodziewać po ok. 4 tygodniach.

Jeśli zjadłaś za dużo, masz wrażenie, że jesteś pełna, wtedy wypij coś z anyżu. Kiedy chodzisz zgarbiona, nie bądź zdziwiona, że zamiast smukłego brzucha, masz z przodu coś w rodzaju balonika.

Przygotuj kompres wyszczuplający. Taki zabieg ułatwi spalanie tkanki tłuszczowej. Trochę listków bluszczu, które kupisz w sklepiku zielarskim gotuj w litrze wody na ogniu przez godzinę. Nawilż gazę bardzo ciepłym wywarem, pozostaw na 45 minut na brzuchu, przykryj ręcznikiem. Kompres stosuj 4 razy w tygodniu przez 3 miesiące. Dociskanie i szczypanie polepszy krążenie krwi i umocni napięcie ciała. Codziennie po kąpieli pomasuj w taki sposób brzuszek.

Specjaliści twierdzą, że większość z nas źle oddycha, za płytko. Staraj się brać głęboki wdech przez nos, wydychając wszystko ustami. Dotlenisz organizm i wzmocnisz mięśnie brzuszka.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: