Sempre spodnie

121 Views Comment Off

Co będzie modne w 2019 roku?

Choć dopiero rozpoczęła się jesień, obecny rok dość prędko dobiegnie końca. Warto więc już teraz zapoznać się z trendami, które wieść prym będą w zimowym sezonie. Jak zmieni się moda i co ważniejsze, czego będzie od nas wymagać?
Warto przyjrzeć się tygodniom mody, które niedawno odbyły się w topowych miastach na całym świecie. Najlepsi projektanci byli zgodni w tym, co powinno stać się obowiązkowym „must have” w nadchodzącym roku. Przede wszystkim, kolory. W modzie będą neony, a także ostre, głębokie barwy. Należy zaopatrzyć się w ubrania czerwone i różowe, gdyż to właśnie ich połączenie okaże się strzałem w dziesiątkę. Warto również postawić na odcień słonecznej żółci, która od kilku sezonów utrzymuje się w najwyższej topce.
Co poza tym? Motywy roślinne, zwierzęce i ukłon w stronę krajów zachodnich. Cętki, paski, ornamenty. Do mody wraca także styl, jaki znały nasze babki za czasów wojny. Kratka łączyć będzie się z kolorami ziemi, podczas gdy głowę zdobić będą kaszkiety. Przy tym wszystkim szacunek dla natury, gdyż jedynie ekologiczne, sztuczne futra będą cieszyć się uznaniem.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: