Remonty mieszkań – Opole

1 View Comment Off

remonty mieszkań (6)Co jakiś czas decydujemy się zmienić kolor ścian w naszym mieszkaniu. Jednak po przejściu długich korytarzy wypełnionych od dołu do góry różnymi próbkami farb okazuje się, że nie wiemy co wybrać. Często okazuje się, że z pozoru proste remonty mieszkań przekształcają się w prawdziwą bitwę psychologiczną. Dlaczego?

Dzieje się tak, ponieważ koloru ścian nie dobieramy tylko i wyłącznie do mebli, dodatków czy też według obowiązującej obecnie mody. Kolor ścian dobieramy przede wszystkim do nas samych- do naszego charakteru, naszych potrzeb.

Dlatego przede wszystkim nie warto wybierać koloru „bo jest modny” albo go odrzucać, „bo co by ludzie powiedzieli”. To nasze mieszkanie i ono ma pokazywać nas samych. Zatem należy wsłuchać się w siebie i zdecydować, który kolor może okazać się tym jedynym.

Może potrzebujemy zachęty do działania i oranż pomoże nam w tym? A może po całym dniu stresującej pracy chcemy w końcu odizolować się od wszystkiego i niebieski pomoże nam się zrelaksować? A może zieleń pomoże nam się skupić bardziej na pracy? Dla każdego inny kolor będzie najlepszy!

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Blog

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: