Psychoterapia – Chorzów

3 Views Comment Off

Kiedy zupełnie nie radziłam sobie ze sobą i miałam zupełnie nieopanowane ataki gniewu i wściekłości, ktoś podpowiedział mi, że może psychoterapia mogłaby mi pomóc. Nie byłam przekonana do tego pomysłu, sądziłam bowiem, że to jest kwestia zapanowania nad sobą, nie zaś leczenia. Jednak sytuacja stawała się coraz trudniejsza i w końcu uznałam, że spróbuję, bo było mi naprawdę ciężko.

Okazało się, że psychoterapia to nie jest siedzenie i opowiadanie o tym, jak bardzo jest mi źle. Owszem, zdarzały się takie sesje. Jednak generalnie miałam wrażenie rozdrapywania swojego życia i wyciągania wniosków z tego, do czego udało mi się dogrzebać. Terapeuta często zadawał tak celne pytania, że po każdym z nich chciało mi się płakać. Zresztą ataki histerii też mi się zdarzały.
Moja psychoterapia trwała długo, ale przyniosła pozytywne efekty. Rzeczywiście zrozumiałam, co było przyczyną moich niepożądanych zachowań, a w dalszej kolejności udało mi się nad nimi zapanować. Teraz jestem o wiele spokojniejsza.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: