Psycholog – Chorzów

9 Views Comment Off

Objawy depresji
Aby móc zacząć walczyć z jakąś chorobą, najpierw trzeba ją oczywiście rozpoznać. Należy więc zapoznać się z jej objawami i sprawdzić, czy pasują one do danej osoby. Nie inaczej jest oczywiście z depresją. Jakie są więc najczęściej występujące objawy tej choroby?

Z pewnością pojawia się tutaj długo utrzymujący się smutek. Osoba zmagająca się z depresją ciągle ma niewłaściwie obniżony nastrój i on utrzymuje się niemalże cały czas. Wykonywanie żadnej czynności nie sprawia już wtedy radości i przyjemności. Nierzadko takie osoby zaczynają sądzić, że są bezwartościowe i zmagają się z niską samooceną. Dodatkowo, każdy psycholog zwraca uwagę także na wagę potencjalnego pacjenta. Osoby chore na depresję często albo spożywają nadmierne ilości pokarmów, albo ograniczają je do minimum. To dlatego drastycznie tyją lub chudną, co wzbudza niepokój wśród ich bliskich.

Oczywiście depresja u każdego człowieka może występować w nieco inny sposób. Tylko dobry psycholog potrafi ją dokładnie zdiagnozować i ocenić stadium problemu.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: