Oprogramowanie stomatologiczne

4 Views Comment Off

Komputery towarzyszą nam na każdym kroku. Wiele osób już nie wyobraża sobie życia bez nich. Komputery są w bankach, sklepach, na stacjach benzynowych, aptekach, w szpitalach, przychodniach, w tym również w gabinetach stomatologicznych. Aby można było korzystać z komputera potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie.
Oprogramowanie stomatologiczne, które jest wykorzystywane w gabinetach stomatologicznych służy do prowadzenia, ewidencjonowania dokumentacji medycznej pacjentów, usprawnia pracę gabinetów dentystycznych, pozwala na dużą oszczędność czasu. Oprogramowanie dla gabinetów stomatologicznych powinno zapewniać pracę w sieci, być proste, nowoczesne, służące do kompleksowego zarządzania pracą gabinetu czy kliniki stomatologicznej, zawierać moduł „recepcja”, „gabinet” i moduł „administracja”.
Program powinien zawierać inteligentny, intuicyjny w obsłudze terminarz, ułatwiający zarządzanie czasem pracy gabinetu, dzięki któremu będzie możliwe szybkie zapisywanie nowych wizyt. Oprogramowanie powinno także umożliwiać weryfikacje danych pacjentów w systemie eWUŚ a także drukowanie recept. Zgodnie z obowiązującymi przepisami oprogramowanie musi również zapewnić bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: