Olejek arganowy do włosów

81 Views Comment Off

Olejek arganowy do wlosow (5)Każda kobieta ma własny rytuał łazienkowy. Codzienna pielęgnacja ciała jest nieodzownym elementem życia każdej z nas, ale jak robić to poprawnie?
Kobiety, które pracują, szykując się rano do wyjścia mają zwykle nie wiele czasu na domowe zabiegi pielęgnacyjne. Szybka toaleta, krem na twarz, ekspresowy makijaż to podstawowe czynności każdej z nas, natomiast wieczorem możemy sobie zorganizować własne domowe SPA. Należy przygotować tylko kilka podstawowych produktów, które prawdopodobnie znajdą się w każdej łazience czyli: balsam do ciała, krem do stóp, nawilżający krem do twarzy, olejek arganowy do włosów. Polecam w pierwszej kolejności wykąpać się, aby ciało było oczyszczone i nawilżone, po kąpieli delikatnie odsączyć włosy ręcznikiem, nałożyć olejek. Na twarz aplikujemy krem, abyśmy mogły się już relaksować. Przed spaniem, można to zrobić już w łóżku, polecam wetrzeć balsam do ciała, a po zdjęciu kapci dodatkowo wysmarować stopy.
Kremy zwykle wchłaniają się kilka minut więc od razu można się położyć spać, a na następny dzień cieszyć się pięknym i witalnym ciałem.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Styl

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: