Najbardziej popularne typy sukni wieczorowych

27 Views Comment Off

Przygotowanie na uroczysty bankiet może okazać się wielkim wyzwaniem dla niejednej kobiety, zwłaszcza, jeśli wcześniej nie była na żadnym formalnym wydarzeniu. W głowie mogą pojawić się niezliczone pytania: Jaką suknie włożyć? Jaką długość sukni wybrać? Czy ten kolor będzie odpowiedni? Właściwy wybór sukni wieczorowej może zminimalizować dysproporcje sylwetki i zarazem wyeksponować to, co w kobiecie jest najpiękniejsze. Przyjrzyjmy się zatem najbardziej popularnym stylom jakie każda suknia wieczorowa może mieć:

Suknia wieczorowa wiązana na szyi:
Takie rozwiązanie z pewnością wyeksponuje oraz zaakcentuje rysy twarzy kobiety, odwracając za razem uwagę od reszty ciała. Warto również pamiętać o tym, że suknia wieczorowa wiązana na szyi podkreśli również ramiona. Suknie wieczorowe z takim rozwiązaniem z całą pewnością można polecić kobietom które, są bardzo szczupłe i chcą odwrócić spojrzenia od reszty ciała.

Suknia wieczorowa w kształcie litery A:suknia wieczorowa, suknia na wesele
Kolejnym, bardzo popularnym rozwiązaniem na które kobiety często się decydują przy wyborze sukni wieczorowej jest suknia w kształcie litery A. Ten typ sukni zdobył dużą popularność, dlatego, że bardzo dobrze wygląda na niemalże każdej figurze. Suknia wieczorowa dobrze podkreśla talie oraz staje się szersza na dole maskując w ten sposób dodatkowe centymetry dolnej części ciała. Zarówno drobne jak i wysokie kobiety dobrze wyglądają w tym typie sukni wieczorowej. Puszyste panie, które mają nieco szerszą talię również będą zachwycone tym rozwiązaniem. Suknia wieczorowa w kształcie litery A skutecznie odwraca uwagę od dolnych części ciała, a skupia uwagę na okolice biustu i talii. Jest to idealna suknia na wesele.

Suknia wieczorowa typu ‘empire’:
Krój tego typu z pewnością dodaje elegancji, co więcej każda kobieta, która zdecyduje się na suknię empire będzie wyglądać na wyższą oraz szczuplejszą. Suknia wieczorowa empire jest dobrze dopasowana w gorsecie, natomiast opadając w dół staje się stopniowo szersza. Z całą pewnością suknia wieczorowa tego typu kieruje uwagę na okolice biustu, dodatkowo w sukniach tego typu często stosuję się różne zakładki i marszczenia, które pomagają zakamuflować niedoskonałości.

Suknia wieczorowa typu ‘księżniczka’:
Suknia wieczorowa tego typu z pewnością należy do najbardziej formalnych stylów, które zostały przedstawione do tej pory. Suknia wieczorowa ‘księżniczka’ jest bardzo dokładnie dopasowana w gorsecie oraz posiada bardzo obszerną spódnicę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną ukryć parę centymetrów poniżej talii.

Materiał sukni wieczorowej:
Kolejnym ważnym aspektem, który trzeba rozważyć przy wyborze sukni wieczorowej jest rodzaj materiału, z którego suknia wieczorowa została zrobiona. Niektóre materiały są lepsze na określone pory roku, na przykład, podczas lata najlepszym rozwiązaniem będzie jedwab lub szyfon, który jest lekki oraz zwiewny. Podczas zimy lepiej sprawdzi się grubszy materiał jakim jest poliester.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Ubrania

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: