Myjka ultradźwiękowa u kosmetyczki

16 Views Comment Off

Myjka ultradźwiękowa u kosmetyczki

Wiele kobiet dbając o swoje dłonie i paznokcie, używa różnego rodzaju kremów, masażu czy też korzysta z usług kosmetyczki. Każda z nich chciałaby mieć piękne, gładki i niezniszczone dłonie, których nie będzie się wstydzić. Kobiety, bez względu na wiek, pragną by ich dłonie były zawsze zadbane i nie wyglądały na przepracowane. Unikając mycia naczyń, które tak niszczy dłonie i paznokcie, zwiększa się sprzedaż zmywarek. Płeć piękna, dla walorów estetycznych, coraz częściej decyduje się na manicure, tipsy, czy zwykły masaż dłoni.

W każdym niemal gabinecie kosmetycznym wykonywana jest mikrodermabrazja, która polega na ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie. Do tej czynności wykorzystywane są diamentowe frezery, które mają różną gradacje i są mocno porowate, jak np. pilniki papierowe. Naskórek, który zostaje ścierany, wbija się w pory frezu i zapycha go uniemożliwiając dokładną pracę. Kolejne użycie frezu jest możliwe, tylko i wyłącznie gdy został on odpowiednio zdezynfekowany oraz umyty. Sama dezynfekcja nie wystarczy, ponieważ nie wyczyści ona frezów z komórek naskórka, które są niewidoczne „gołym okiem”. Mycie frezów zwykłą wodą i za pomocą szczoteczki do zębów, może doprowadzić do zniszczenia i stępienia frezów. Aby dokładnie wyczyścić frezy należy użyć myjki ultradźwiękowej. Myjki ultradźwiękowe opierają się na charakterystycznym systemie mycia, którego podstawą jest wytworzenie fal ciśnieniowych wywołujące drżenie wody. Pęcherzyki powietrza usuwają zanieczyszczenia, bez uszkodzenia czyszczonego przedmiotu. Myjka ultradźwiękowa zapewnia efekt precyzyjnego mycia, która eliminuje ewentualność zanieczyszczeń i ubytków. Myjka nie dezynfekuje a jedynie wymywa brud. Do urządzenia można wlać preparat dezynfekujący i jednocześnie odkazić kilka przedmiotów jednocześnie: cążki, pilniki i inne akcesoria wymagające dokładnego oczyszczenia.

Czyszczenie za pomocą myjki ultradźwiękowej jest proste, delikatne, efektywne i szybkie. Dzięki temu urządzeniu, każda klientka może być spokojna o to, że sprzęt wykorzystywany przez kosmetyczki jest czysty i zdezynfekowany. Nie musi martwić się o niedokładne wykonanie zabiegu, spowodowane stępieniem przedmiotów oraz o zarażenie np. grzybicą. Myjka ultradźwiękowa to podstawowy sprzęt, obok pilników, obcążków, lakierów, tipsów, pośród wyposażenia salonu kosmetycznego.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Uroda

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: