Medycyna pracy Poznań i Medycyna pracy Kraków

4 Views Comment Off

Medycyna pracy Kraków i medycyna pracy Poznań

Medycyna pracy – jakie badania

Każdy z nas kiedy rozpoczynał pracę w nowym miejscu zatrudnienia był kierowany na badania do lekarza medycyny pracy. To jakie przechodzimy tam badania uzależnione jest od tego jaki zawód wykonujemy. Czasem są to badania podstawowe, czasem jeden jest to seria nieco bardziej skomplikowanych badań. Wystarczy bowiem, że w swojej pracy prowadzimy samochód służbowy i już musi przejść więcej badań.

Badania medycy pracy rozpoczynają się zwykle od pobrania krwi i moczu. Następnie jesteśmy kierowani do okulisty, aby sprawdzić nasz wzrok. Kolejnym miejscem, do którego zostaniemy skierowani może być gabinet neurologa, który także sprawdzi stan naszego zdrowia. Jeśli prowadzimy samochód z pewnością skierowani zostaniemy także na psychotesty. Wszystko kończy się wizytą u ogólnego lekarza medycyny pracy.

Gabinetów medycy pracy jest naprawdę wiele w każdym mieście. Kiedy przejrzymy Internet pod hasłem „medycyna pracy Kraków” lub „medycyna pracy Poznań” szybko się o tym przekonamy. Teraz wystarczy wybrać odpowiedni gabinet i wybrać się na badania.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: