Koszulki z nadrukiem

94 Views Comment Off

Koszulki z nadrukiem (5)Koszulki z nadrukiem są popularne, by nie powiedzieć modne. Wykonane z wysokogatunkowej bawełny, mogą być zadrukowane w różne wzory lub napisy, w wielu kolorach, dwukolorowe i wielobarwne. Nie są domeną, tylko młodzieży. Koszulki z nadrukiem lubiane są przez dzieci oraz noszone przez kobiety, oraz mężczyzn.
Nadruki wykonywane są techniką sitodruku lub termodruku i mają niewiele wspólnego z prasowankami. W technice sitodruku farba nakładana jest za pomocą specjalnego sita, natomiast w termodruku na tkaninę nakładana jest cienka folia, pod odpowiednim naciskiem i w odpowiednio wysokiej temperaturze. Nadruki na koszulki mogą być wykonywane na indywidualne zamówienie klienta i wówczas najczęstszą metodą nakładania wzoru jest termotransfer lub druk cyfrowy.
Na koszulkach można nadrukować prawie wszystko. Mogą to być napisy, symbole czy obrazki. Tematyka też jest dowolna od humoru, poprzez imiona, na hasłach i deklaracjach kończąc. Koszulki z nadrukami religijnymi, politycznymi, czy dla rodziców. Koszulki urodzinowe, walentynkowe czy świąteczne. Dla każdego w zależności od okazji i bez okazji.
Koszulki z nadrukiem są sposobem na wyrażenie siebie, swoich emocji i nastawienia do świata. To również dobry pomysł na prezent dla kogoś lub dla siebie.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Styl

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: