Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe

97 Views Comment Off

Kostiumy kapielowe jednoczesciowe (10)Lato zbliża się dużymi krokami ,a Ty nadal zastanawiasz się jaki strój wybrać wybierając się na plaże? Inspiracji szukasz w internecie oraz przeglądasz czasopisma ale żadne z podanych przez nie propozycji nie spełnia Twoich oczekiwań? Na szczęście w modzie coraz częściej promowane są kostiumy kąpielowe jednoczęściowe (dostępne są fasony dla osób w różnym wieku).Na basenie sprawdzą się one w stu procentach lepiej niż największy ich rywal jakim jest bikini.
Jak wskazuje nazwa strój ten składa się z jednej części (jest natomiast ogromna oferta krojów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie). Doskonale kamufluje on niechciane mankamenty kobiecego ciała. Warto pokusić się na klasyczny, czarny, który wyszczupli naszą sylwetkę (możemy dokupić do niego również pasek, który dodatkowo podkreśli naszą talie).
Należy w szczególności zachować ostrożność w przypadku chęci zakupu stroju w kolorze białym. Niektóre fasony prześwitują pod wpływem wody. To na pewno nie sprawi ,ze będziesz się czuła komfortowo. Dla odważniejszych dostępne są bardziej wyraziste kolory. Nierzadko możemy znaleźć również strój z ciekawym nadrukiem.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Wygląd

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: