Kosmetyki naturalne

87 Views Comment Off

Kosmetyki naturalne (5)Coraz częściej nasze kosmetyczki asortymentem przypominają małą drogerię. Skuszone pochlebną opinią koleżanki czy reklamą w telewizji dokładamy do nich wciąż nowe produkty. Tymczasem stan naszej cery wcale się nie poprawia, a czasem wręcz przeciwnie – pogarsza się w miarę stosowania nowych specyfików. Dlaczego tak się dzieje? Czy dla naszej cery nie ma ratunku?
Nasze babcie powtarzały, że do zachowania pięknej skóry wystarczy szare mydło i woda. Dzisiaj nikt nie wyobraża sobie tak skąpej pielęgnacji, jednak jedna zasada wciąż pozostaje aktualna – w prostocie siła.
Dlatego zamiast dokupować kolejne cuda z drogerii, zdecydowanie lepiej postawić na sprawdzone kosmetyki naturalne w niewielkich ilościach. I pamiętajmy, że to co sprawdza się u naszej przyjaciółki, niekoniecznie musi być dobre dla nas. Każda kobieta musi znaleźć produkty dla niej najlepsze.
Należy pamiętać, że troska o zdrową cerę powinna być systematyczna i regularna. Tylko codzienna, dokładna pielęgnacja może przynieść po czasie oszałamiające efekty.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Wygląd

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: