Kolejne luksusowe wille w Konstancinie na sprzedaż

1 View Comment Off

Kolejne luksusowe wille w Konstancinie na sprzedaż

W Konstancinie pojawia się coraz więcej ofert sprzedaży ultra luksusowych rezydencji. Czyżby szykował się po kryzysowy eksodus? Nieruchomości luksusowe zawsze są dobrą lokatą kapitału, choć trudno się spodziewać, by oferta sprzedaży willi za 15.000.000 zł szybko znalazła nabywcę.

Nie tak dawno, pisaliśmy o rezydencji za 12.000.000 zł, którą wystawiono w Klarysewie na sprzedaż. Teraz, pojawiła się nowa, luksusowa okazja – dom w centrum A, przy ulicy Granicznej, za 15.000.000 zł. (cena za metr powyżej 27.000 zł).Jest nieco większy i wydaje się również bardziej luksusowy, niż poprzednia propozycja.

Tym razem, rezydencja w stylu pałacowym, ma powierzchnię 550m a powierzchnia ogrodu, częściowo pokrytego starodrzewem to 3654 m. Rezydencja położona jest w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Konstancina. Nabywca, za sąsiadów będzie miał znane osoby z telewizji, estrady, biznesu i świata polityki (sam zresztą będzie się prawdopodobnie z tych kręgów wywodził, nawet bowiem wygrana w totka, na dom ten może nie wystarczyć).

Dom jest wykończony i gotowy do zamieszkania. Do wykończeń użyto materiałów budowlanych najwyższej jakości. Na terenie domu znajduje się siłownia, basen kryty, sauna, oraz pokój wypoczynkowy o powierzchni 36 m. Dom znajduje się w ofercie pośrednictwa CrystalHouse. Za jego pośrednictwem można też obejrzeć rezydencję wirtualnie.

Home

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Blog

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: