Kawiarnie i restauracje w Konstancinie

1 View Comment Off

Kawiarnie i restauracje w Konstancinie

W każdym mieście ważnym elementem kultury miasta są restauracje i kawiarnie, w których można miło spędzić popołudnie lub wieczór. Konstancin również ma kilka ciekawych i atrakcyjnych miejsc doskonałych na popołudniową kawę czy romantyczną kolację.

Zajazd Staropolski – zlokalizowany przy ulicy Pułaskiego 6 zajazd, to klimatyczna restauracja specjalizująca się w kuchni Polskiej. W Zajeździe organizowane są też śluby, konferencje czy inne zamknięte uroczystości.
Zdrojowa – kawiarnia przy ulicy Piotra Skargi 1. Miła obsługa i dobra kawa. Idealne miejsce na ploteczki ze znajomymi.
Kołomyja – Restauracja z klimatem, przy ulicy Od Lasu 23. Ogromna przestrzeń, zdolna pomieścić nawet do 400 gości, zaprasza zarówno na obiady, jak i wieczory przy muzyce czy imprezy zorganizowane. Menu zróżnicowane, głównie kuchnia Staropolska i Kresowa. W Kołomyi można zamówić nawet płonący udziec.
Stara Papiernia – na kawę czy obiad można też wybrać się do centrum Stara Papiernia. Oczywiście, jeśli ktoś gustuje w lokalach przy centrach handlowych.
Buchman – na kawę i ciastko, warto wybrać się do cukierni Buchman, przy Piłsudskiego 34. To cukiernia z tradycjami i choć wystrój może nie zachwyca, to ciastka są naprawdę wyśmienite.
Akura Sushi Bar – Konstancin ma też swój Bar Sushi – przy Wojska Polskiego 3. Kompetentna obsługa i klasycznie przyrządzone sushi zapraszają miłośników japońskiej kuchni.
Restauracja Różana – motywem przewodnim wystroju są oczywiście róże. Restauracja nie należy do najtańszych, ale jedzenie jest smaczne. Lokal raczej typu casual – na biznesowe rozmowy tu nie przyjdziemy. Lokalizacja – Piłsudskiego 26
Antich Caffee – nie w samym Konstancinie, a 6 km od niego, przy ul Bronikowskiego 1 znajduje się klimatyczna Antich Caffee. Koncerty na żywo i świetna włoska kuchnia, to jej znak rozpoznawczy.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Blog

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: