Jak dopasować marynarkę do ubrania?

98 Views Comment Off

rp_moda128.jpgKażdy rodzaj ubrania musimy dopasowywać do swojej sylwetki. Tylko wtedy możemy podkreślić jej walory i zamaskować mankamenty. Tak samo zróbmy więc, jeśli decydujemy się na zakup marynarki. A jak możemy ją dopasować do swojej figury?

Początkowo zwróćmy uwagę na mankamenty swojej sylwetki, które chcielibyśmy zamaskować. Jeśli narzekamy na szersze biodra, wybierzmy dłuższy model żakietu. Może to być marynarka oversize, o której mówi dzisiejsza moda. Gdy natomiast chcemy ukryć swoje szersze ramiona, pod żadnym pozorem nie wybierajmy marynarek z bufkami lub marszczeniami w tej części ciała. Następnie zwróćmy uwagę na walory swojej figury i postarajmy się je podkreślić. Jeśli możemy pochwalić się szczupłą talią, wybierzmy marynarkę dopasowaną z wcięciem. Tym samym odwrócimy uwagę od wad swojej figury.

Nie zawsze moda podpowiada nam dobre rozwiązania. Nawet najbardziej stylowe ubrania musimy przecież dopasować do swojej sylwetki. Zróbmy tak więc z marynarką i dobierzmy ją dokładnie do figury.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Styl

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: