spodnie sempre sklep

133 Views Comment Off

Garnitury slubne (8)Zazwyczaj jak wchodzimy do sklepu gdzie są sprzedawane garnitury ślubne, to widzimy kobiety, które sprzedają te ubrania. Czy jednak rzeczywiście tylko kobiety powinny sprzedawać garnitury?

Czasami jak najbardziej możemy w takim sklepie zauważyć mężczyznę, który doradza i sprzedaje, jednak w większości przypadków są to kobiety.
Nie wiadomo skąd się to wzięło jednak z reguły w większości przypadków w sklepach z odzieżą sprzedawcami są kobiety, a nie mężczyźni.
Kobieta ma większą estetykę w oczach, więc jest w stanie zobaczyć więcej szczegółów i lepiej garnitur dopasować do konkretnego mężczyzny. Nie oznacza to jednak tego, że mężczyźni nie mają możliwości podjęcia pracy w sklepie z garniturami. Jeśli marzy nam się taka praca, to warto spróbować podjąć w takim sklepie zatrudnienie. Możemy również zdecydować się na otworzenie własnego sklepu z garniturami. Jeśli tylko mamy takie marzenie, to warto je spróbować zrealizować. Przecież ktoś kto nie próbuje i nie ryzykuje, ten nie ma. Warto więc ryzykować.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Moda

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: