Fizjoterapia psów i Fizjoterapia zwierząt

6 Views Comment Off

Fizjoterapia zwierząt i fizjoterapia psów

Najlepszy przyjaciel

Miałem wielu przyjaciół w życiu jak do tej pory. Jedni byli lepsi, drudzy gorsi. Czasem kontakt sam się urywał z nimi, a czasem w wyniku większych nieporozumień.
Jedynym moim przyjacielem, który był zawsze przy mnie jest mój ukochany pies. Nigdy mnie nie opuścił gdy byłem w potrzebie i zawsze mogłem na niego liczyć. Z tego powodu bardzo wstrząsnął mną wypadek, którego doznał. Podczas spaceru, goniąc za innym psem, wbiegł nieostrożnie na ulice i został potracony przez samochód. Nie został na szczęście zabity, ale łapa wymagała rehabilitacji. Nie szczędząc środków, znalazłem mu najlepszy ośrodek w którym była oferowana fizjoterapia psów.
Jeździliśmy tam regularnie i mój przyjaciel bardzo szybko wracał do pełni sprawności. Obawiałem się, że fizjoterapia zwierząt nie jest na tak wysokim poziomie jak ludzka, ale zupełnie bezpodstawnie.
Dziś mój pies jest już zupełnie zdrowy i znowu biega pełni sił. Na szczęście lekcja, którą dostał nie została zapomniana. Trzyma się z daleka od ulicy i nie w głowie mu wbieganie na nią.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: