Dom Konstancin – inwestycja prawie ukończona

1 View Comment Off

Dom Konstancin – inwestycja prawie ukończona

Na sierpień przewidziane jest zakończenie inwestycji Dom Konstancin, realizowanej przez firmę Domicil-Hausbau Sp. z o.o. W ramach inwestycji, przewidziano jednorodzinne domy o powierzchni 173.66 m . Według inwestora, dom jest idealny dla rodziny 3-5 osobowej.

Domy zaprojektowane w ramach inwestycji Dom Konstancin należą do najmodniejszego obecnie trendu – parteru z poddaszem użytkowym. Parter domu jest otwarty i wyjątkowo przestrzenny. Salon otwarty na jadalnie i połączony z otwartą kuchnią nie ogranicza przestrzeni i pozostawia wiele miejsca na eksperymentowanie z wystrojem wnętrza. Dodatkowo, na parterze znalazło się też miejsce dla gabinetu. W czasach kiedy coraz więcej osób pracuje zdalnie z domu, to bardzo dobre rozwiązanie.

Na piętrze przewidziano 3 sypialnie, garderobę oraz łazienkę o dość dużej powierzchni. Dom jest bardzo dobrze doświetlony, a wielkie powierzchnie szklane, według inwestora, nie będą wpływać na zwiększenie kosztów ogrzewania domu, w budowie wykorzystano bowiem dobrej jakości materiały, dzięki którym udało się uzyskać wyjątkowo niski współczynnik przenikalności ciepła U=0,13W/m2K. Domy, nie należą do najtańszych – cena zaczyna się od 962.000 zł, co daje ponad 5500 zł za metr kwadratowy. Warto jednak zainteresować się tą inwestycją planując zakup domu w Konstancinie.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

In : Blog

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: