Dmuchańce

4 Views Comment Off
Dmuchańce
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Żaden festyn, żaden piknik nie mogą obyć się bez zabaw dla dzieci. To one są najwdzięczniejszymi odbiorcami atrakcji. Wata cukrowa, karuzele, gry zręcznościowe – to przyciąga je jak magnes. No i oczywiście dmuchańce. Trudno wyobrazić sobie świat eventów bez nich.

Pomysłowość producentów co do kształtów nie zna właściwie granic. Oczywistością są domki Baby Jagi, zjeżdżalnie i smoki. Ale coraz częściej widuje się bardziej fantazyjne kształty – wieloryby i delfiny, ptaki, samoloty. Ciekawe są też areny do rodeo, gdzie dzieci mogą ujeżdżać dmuchanego byka. Albo ringi bokserskie, gdzie walczy się ogromnymi dmuchanymi rękawicami. Że to dobra zabawa świadczą niekończące się kolejki, w których maluchy potrafią stać wykazując się niespotykaną kiedy indziej cierpliwością. Dmuchańce mają ogromną siłę przyciągania.
Czasami trudno oprzeć się wrażeniu, że dorośli bardzo chętnie dołączyliby się do maluchów i beztrosko poskakali po trampolinach, zjechali z samej góry wielkiego dinozaura albo poturlali się z górki na pazurki.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: