Długie i mocne rzęsy to atut kobiety

12 Views Comment Off

Długie i mocne rzęsy to atut kobiety, wabik na mężczyzn, ale przede wszystkim okaz naszego zdrowia. Mało jednak wiemy o ich ochronie?Jak dbać o rzęsy by były zdrowe i mocne ? Sprawdzimy to.

Może na początek – chwila szczerości – kto codziennie pielęgnuje swoje rzęsy? To raczej nie jest rutyna u większości kobiet. Szkoda, bo powinna. Co zrobić, gdy nasze rzęsy są coraz słabsze? Potrzebna jest natychmiastowa odbudowa rzęs.

Najpierw trzeba rozpoznać problem. Przyczyn osłabienia rzęs jest wiele.A jedną z nich, kwestia niezmywania makijażu. Jeżeli chcesz mieć długie, gęste rzęsy – pamiętaj o zmyciu makijażu. To pierwszy krok. Regenerum do rzęs istnieje w zasięgu naszej ręki… choć może lepiej napisać apteki. Sposób użycia bardzo prosty. Płyn rozprowadzamy za pomocą starej szczoteczki do rzęs. Olejek rycynowy może zdziałać bardzo wiele dla naszych osłabionych rzęs. Koszt jest niewielki, a efekt gwarantowany.
Klucz do piękna to naturalność. Warto zatem, zrezygnować do doklejania sztucznych rzęs. Po pierwsze, dlatego, że każde pocieranie powieki osłabia włoski. Warto o tym pamiętać przy demakijażu oczu. Po drugie, klej bardzo osłabia nasze naturalne włosy.
Regenerum do rzęs możemy zakupić również w aptece. Serum działa zazwyczaj odbudowująco i wzmacniająco. Tu wachlarz różnorodności, zarówno skuteczności, jak i ceny może przyprawić nas, o prawdziwy zawrót głowy.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: