Długie i gęste rzęsy

5 Views Comment Off

Długie i gęste rzęsy są kolejną urodową zmorą, z którą kobietom przychodzi się zmierzyć. Nie każda z nas rodzi się z ultra długimi rzęsami jak sarenka z bajki Bambi, czasem mimo, że są długie to to, że są rzadkie  lub cienkie nie daje nam spokoju. W czasach, kiedy większość gwiazd na co dzień przedłuża rzęsy lub doczepia kępki, mamy nierzeczywiste wymagania co do naszych własnych rzęs.
Wiadomo, że zabiegi kosmetyczne takie jak przedłużanie metodą jeden do jeden na dłuższą metę są szkodliwe, a przyklejanie sztucznych rzęs co dziennie daje w kość, dlatego warto wypróbować mniej inwazyjne sposoby.
Odżywka do rzęs nie działa od razu potrzeba czasu i regularności, a nawet jeśli uda nam się wzmocnić i zapuścić rzęsy, to nie możemy przestać o nie dbać. Taką odżywkę nie ważne czy to olej rycynowy czy jego firmowy odpowiednik – należy sprawdzić przed zakupem skład, który powinien być jak najbardziej naturalny, warto nakładać go codziennie na noc. Już po dwóch tygodniach widać efekty, a po miesiącu regularnego stosowania można być pod wrażeniem.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

About the author

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: